Bridgemate.com web sitesi yeniden tasarlandı


5 Kasım 2013

Yeni bridgemate.com web sitesine hoşgeldiniz

Eğer sitenin devamlı hatta arada sırada ziyaretçisi iseniz, sitenin bugün oldukça farklı olduğunu farketmişsinizdir. Aslında tüm site baştan tasarlandı - daha iyi olsun diye. Bridgemate skorlama sistemi ile ilgili tüm bilgi halen burada, ancak taze, modernleşmiş dizayn, daha kolay bulunabilir ve keyifli olacak şekilde. Üstelik dilerseniz bilgisayarınızdan, dilerseniz tabletinizden, dilerseniz de akıllı telefonunuzdan erişilebilecek şekilde.

Genel ve yerel Bridgemate web siteleri

Yeni web sitesinin iyileştirmelerinden bir tanesi yerel Bridgemate web siteleri. Yerel Bridgemate siteleri (örn. www.bridgemate.com.tr), genel bridgemate.com web sitesi ile aynı tasarım ve yapıya sahip olacaklar. Böylece ziyaretçiler site içerisinde daha kolay gezebilecekler. Yerel web siteleri yerel briç camiasını hedef aldıkları için ilgili Bridgemate bilgilerini yerel dilde sunacaklar. Yerel siteler şu anda yapım aşamasındalar ve çok yakında hizmete girecekler!

Bridgemate Destek Merkezi

Varolan Bridgemate kullanıcılarını en iyi şekilde desteklemek için yeni bir destek merkezi sayfası oluşturulmuştur. Destek merkezi birçok farklı Bridgemate sistemi, kurulum kılavuzları, indirme bağlantıları ve sorun giderme kılavuzları hakkında makaleler barındırmaktadır. Destek merkezi zaman içerisinde artarak büyüyecek ve farklı dillerde birçok makale yayınlanacaktır. Destek merkezinin direk erişim adresi support.bridgemate.com dur.

Umarız yeni Bridgemate web sitesini seversiniz. Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmemenizi rica ederiz.